Екскурсії по Одесі

0
81

Архітектура Одеси досить різноманітна і цікава, тому заслуговує на те, щоб по ній проводилися окремі экскурсии по Одессе. Кращі майстри з усього світу приїжджали сюди, починаючи з 1794 року, і виконували блискучі проекти, створювали шедеври мистецтва, які прикрашають наше місто до сьогоднішніх днів!

Протягом экскурсии по Одессе Ви будете милуватися роботами найвідоміших майстрів різних часів: Фелікса Гонсіоровського, Франса Боффо, Олександра Бернадацці, Франческо Моранді, Георгія Торічеллі, Льва Влодека та інших. Від екскурсовода экскурсии по одессе Ви дізнаєтеся про різних архітектурних стилях, в яких побудовані будівлі. Вам розкажуть також про людей, які мали до них ставлення і про цікаві події, які відбувалися на очах у мовчазних скульптур і розкішних фресок.

Багато, починаючи з середини ХІХ-го століття, величали Одесу куточком Європи экскурсии по Одессе. І це не дивно, оскільки центральна частина нашого міста побудована німцями, французами, італійцями, греками! Кожен з архітекторів хотів зробити своє творіння виділяється серед всіх інших, таким, щоб на нього відразу зверталася увага. Тому протягом всієї екскурсії Вам не вдасться побачити кілька однакових споруд!

Вашому погляду постане Пасаж — творіння Л.Л. Влодека. Це місце захоплює своєю величчю і є одним з нечисленних місць старої Одеси экскурсии по Одессе, краса яких збереглася до наших днів.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here