Саморізи

0
90

Покрівельні купить саморезы представляють собою металеві елементи кріплення, що володіють більш досконалими в порівнянні зі стандартними саморізами характеристиками. Конструкція покрівельного саморіза передбачає наявність безпосередньо самого шурупа з шестигранною головкою, на кінці якого є свердлувальний наконечник, який полегшує процес його вкручування в каркас майбутньої покрівлі.

Додатково такий елемент оснащується шайбою EPDM з гумовою прокладкою.
Шайба EPDM має конструкцію типу «сендвіч» — це оцинкована опукла сталева шайба товщиною 0,8-1,0 мм з привареною шайбою з резино-полімеру товщиною 2,5 мм.

Під час вгвинчування шурупа в покрівельний матеріал шайба дозволяє максимально залучити саме покриття до змонтованого каркасу. Наявність гумової прокладки виключає можливість проникнення вологи в місцях свердління профнастилу, а також де матеріал стикується.
купить саморез однаково практичні у використанні при кріпленні покрівельних покриттів різного типу можна на нашому сайті www.metiz.net.

Як підібрати купить саморезы для покрівлі
В першу чергу саморізи підбираються за типом матеріалу, в який будуть врізатися, дерево або сталь. Щоб купити дійсно якісні купить саморезы для монтажу покрівлі, обов’язково звертайте увагу на те, як промарковані елементи кріплення. Врахуйте, що тільки заводське маркування виробника гарантує, що дані елементи відповідають чинним вимогам на даний кріплення, є оригінальними заводськими виробами.

Сьогодні на українському ринку дані купить саморезы поставляються багатьма виробниками та операторами. Найбільш відомими торговими марками, що спеціалізуються на випуску цієї продукції, вважаються шведський GUNNEBO, польські Wkret-met та Info-GLOBAL, тайванський OMAX. Можна також підібрати непоганий кріплення китайського або тайванського виробництва, продукція цих азіатських країн давно вже перестала бути дешевою, а якість змушує нервувати багатьох європейських виробників.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here