Гриль Big Green Egg

0
117

Сьогодні купити керамічний гриль big green egg купить в Киеве можна в більш ніж 50-ти країнах по всьому світу, але ж так було не завжди. З чого ж почалася стежка успіху Великого Зеленого Яйця?

За часів Другої світової війни солдатів США на японському фронті особливими печами — в стилі «камадо» .Солдати були зачаровані ніжним і соковитим смаком звичних продуктів. Запах в процесі готування не губився, а тільки акумулювався завдяки особливій формі гриля.

Вирішено, гриль гриль big green egg купить в киеве керамічне яйце їде з Країни Вранішнього Сонця в рідну Америку! Тільки в 1974 один з них, Ед Фішер, вирішив запустити власне виробництво. Для виготовлення корпусу гриля він використовував жароміцних кераміку, розроблену фахівцями NASA для ракетобудування. Інші деталі зроблені з нержавіючої сталі або якісного сплаву чавуну.

Спробувавши одного разу гриль big green egg купить в Киеве, ви не проміняєте його ні на що. Це зелене яйце гриль керамічний зробить будь-яку страву досконалим. Смачні соковиті стейки, ніжна риба і ароматні овочі з прянощами — все це тепер доступно вам і вашим близьким!

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here