МОЙКА ОКОН

0
112

Здавалося б, миття вікон — дуже просте заняття. Однак воно вимагає великих витрат сил. Добре, якщо є під рукою засоби professional window cleaning new york, які дозволяють спростити цю працю. Якщо ви зібралися помити вікна, візьміть собі в помічники склоочисник (інакше його називають стяжкою, або сгонкой). Це нескладний пристрій можна зараз придбати в кожному магазині господарських товарів. Виглядає як Т-подібна ручка з гумовою смужкою. Трапляється, що господині, що використовують стяжку вперше, розчаровуються. Їм здається, що миття вікон звичної газетою набагато простіше і зручніше. Причину цього розчарування відгадати неважко: ці господині просто-напросто не прочитали інструкцію. Насправді ж миття вікон за допомогою стяжки набагато легше і швидше, та й результат роботи вас безсумнівно порадує! в

Насамперед приберемо з підвіконня і прилеглої території все зайве: електроприлади, посуд, горщики з квітами і інші предмети, оскільки при митті вікон, вниз неминуче стікає кілька брудної води. Воду набираємо не більше половини відра, інакше вона може розплескатися по підлозі. Тепер додамо миючий засіб: краплі дві, не більше professional window cleaning new york. Навіть з такої кількості розчину за допомогою губки нам вдасться отримати дуже багато густої піни для якісного миття вікон!

Викладемо на підвіконня все, що нам знадобиться для миття вікон: ємність з водою, стяжку, жорстку губку. Якщо ви наділи штани, ганчірку зручно покласти в лівий задній кишені. При роботі в повний зріст найзручніше стяжку для мийки вікон тримати в правому задньому кишені, тоді вам не доведеться постійно за нею нахилятися.

Працюємо губкою. Розмиваємо забруднення.

Для початку необхідно її намочити і вичавити так, щоб вода не могла самостійно з неї стікати. Тепер приступаємо до миття вікна — змочуємо скло, намагаючись, щоб жодна його частина не залишилася сухою professional window cleaning new york. Нехай вода розчинить скопилася бруд. Потім промиємо губку, обведём скло по периметру. Трохи краще натискаємо пальцем в стик скла і рами: тут скупчується найбільше бруду.

Тепер зганяємо бруд вниз. Якщо вікно не дуже забруднене, цей пункт можна не виконувати. Однак при митті вікон з зовнішньої сторони цю процедуру необхідно виконати в будь-якому випадку — це спростить нам завершальний етап роботи. Стяжку не витирати, professional window cleaning new york на що утворюються смуги уваги не звертаємо. Все, що від нас вимагається — це зробити стяжкою кілька рухів зверху вниз. Потім ще раз змочують скло губкою. Тепер можна переходити до чистового етапу. Головне, не поспішати — миття вікон не терпить суєти, інакше неодмінно залишаться небажані потьоки і розлучення.

Протираємо вікно начисто. Миття вікон professional window cleaning new york завжди починається з самого верху. Намагаємося тримати стяжку під кутом 20-30 ° — в цьому випадку вона переміщається легко і не залишає смуг на склі. Робимо тільки горизонтальні рухи. Кожен раз стяжка частково перекриває ділянку протертий попереднім проходом. Не переживайте, якщо не вийде помити вікно з першого разу ідеально. Завжди можна намочити скло, і виконати миття вікон ще раз.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here