Парта для дома

0
106

Абсолютно всі батьки задаються цим питанням. Як тільки дитина почала повзати, йому вже необхідно багато простору і місця для розвитку: малювання, читання, уроки, рукоділля і багато іншого. У дітей просто безліч захоплень! Але як же організувати це все якомога більш компактно і задіяти при цьому мінімум простору парта для дома?

Це не просто парта, за якою Вашій дитині буде зручно сидіти, це ергономічний, компактний, регульований по висоті, з ортопедичним стільцем і сучасним дизайном комплект учнівських меблів для вашої дитини парта для дома. Абсолютно у всіх наших моделей під стільницею розташована полиця, що забезпечує достатньо місця для зберігання книг і канцелярського приладдя. Легку і безпечну регулювання нахилу стільниці забезпечує газліфтний механізм.

За допомогою парты для дома механізму багатоступінчастої регулювання висоти, ніжки столу і стільця легко і швидко регулюються, що дозволяє дитині зручно влаштуватися за нею з найменших років і до юнацького віку. Крім того, окремі наші моделі парт для дома, сконструйовані таким чином, що, при бажанні, з парти растишки легко можна облаштувати мольберт легким підняттям стільниці! Будь то дитина маленьким письменником, художником або просто генієм, йому завжди буде легко і зручно розміститися за своє помічницею-партою.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here