Ремонт квартир

0
143

ЕЛІТ СЕРВІС ПОСТІЙНО РОЗВИВАЄТЬСЯ І НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ НАДАЄ ТАКІ ПОСЛУГИ:
Ремонт квартир в Одессе, регулювання та реставрація вікон в Одесі
Якщо Ваші вікна потребують ремонту ви не можете самі відрегулювати, вікна продуваються, промерзають, запотівають, закриваються погано або не зачиняються зовсім — компанія «Еліт Сервіс» допоможе Вам відремонтувати вікна в Одесі. Ми працюємо на ринку Одеси з часів появи найперших «євровікон», завдяки чому отримали цінний практичний досвід в установці і обслуговуванні віконних конструкцій всіх типів.

Жалюзі та москітні сітки в Одесі
Звернувшись в компанію «Еліт Сервіс», Ви зможете не тільки відремонтувати вікна а й замовити жалюзі і москітні сітки що дозволить вирішити проблему захисту Ваших приміщень від сонця і сторонніх поглядів.

Висотні роботи в Одесі
Висотні роботи в Одесі стають все більш затребуваною послугою ремонт квартир в одессе. Компанія «Еліт Сервіс» спеціалізується на проведенні всіх видів висотних робіт методом промислового альпінізму.

Хімчистка м’яких меблів в Одесі
Хімчистка м’яких меблів — це складний процес, що включає в себе очищення поверхонь від різних типів забруднень, пилу і мікробів спеціальним професійним обладнанням та очисними засобами ремонт квартир в Одессе.

Прибирання приміщень, квартир, будинків в Одесі
Фахівці компанії «Еліт Сервіс» недорого, якісно і швидко проведе прибирання вашої квартири, будинку або іншого приміщення. Кількість кімнат і розмір не мають значення — ми впораємося із завданням на найвищому рівні!

Послуги сантехніка в Одесі
В наші дні послуги сантехніка в Одесі, ремонт квартир в Одессе є напевно найбільш затребуваними. Професійні сантехніки «Еліт Сервіс» зроблять установку або ремонт сантехніки якісно і за мінімально короткий час.

Послуги електрика в Одесі
Професійні електрики компанії «Еліт Сервіс» готові якісно виконати всі роботи які пов’язані з ремонтом або заміною електропроводки в квартирі або офісі з установкою всього електрообладнання в квартирі офісі — розетки, лічильники, автомати, світильники.

Збірка і ремонт меблів (закладення сколів, тріщин) ремонт квартир в Одессе
Пропонуємо великий вибір робіт стосуються складання та ремонту меблів в Одесі, які можуть знадобитися при переїзді або ремонті приміщення.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here