Протиральні серветки

0
137

В арсеналі кожного автолюбителя необхідний цілий набір супутніх матеріалів, що дозволяють доглядати за своїм транспортним засобом і продовжити термін його експлуатації. Особливо сильна потреба в них виникає під час ремонту та фарбування авто. Тут вам на допомогу прийдуть всілякі серветки, протирочная бумага, що дозволяють мінімізувати витрати часу і зусиль на підготовку поверхні до нанесення лакофарбових покриттів.

Наприклад, щоб очистити авто від вологи і забруднень знадобляться протирочная бумага. Цей витратний матеріал дозволяє швидко і якісно підготувати авто до фарбування. Крім того, з їх допомогою можна позбутися від дрібних недосконалостей і проблем, що виникли при нанесенні автокраски, грунту або шпаклівки.

Протирочная бумага прекрасно вбирає воду. Вона виготовляється з декількох куль, що дозволяє серветкам не рватися під час роботи. Ще одна очевидна перевага — більш ніж доступна ціна.

Намагатися замінити протирочную бумагу іншими, поширеними в побуті матеріалами — не найкраща ідея. Так ви лише ускладніть процес ремонту, залишите на кузові ворсинки, які під час фарбування стануть справжнім головним болем. Придбати ці та інші серветки для роботи маляра можна в магазині «Автофарби». Вас чекає широкий асортимент, вигідні ціни і досвідчені консультанти.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here