Секонд хенд опт

0
123

У своїх витоках SRS Company має міцну базу у вигляді секонд хенд опт багатого досвіду творця і власника SRS Holding пана Хамеда Рахімі в сфері товарів «секонд-хенд» оптом. Секрет успіху не тільки в тому, що пан Хамед Рахімі створив бізнес-машину, що працює скоординовано і добре в сфері оптових продажів секонд хенду, а й зібрав людей, які займаються своєю роботою професійно і отримують від цього величезне задоволення.

SRS Company пропонує секонд хенд опт унікальну можливість придбати товари, що були у вжитку оптом, від кращих європейських постачальників секонд хенду за вигідними цінами безпосередньо без посередників. Від якості товару і оперативності постачальника залежить прибутковість і успіх бізнесу second hand.
Перед тим, як річ буде упакована в мішки, вона повинна пройти санітарну обробку. Це необхідна умова в секонд хенді. Кожна партія товару секонд хенд опт секонд-хенд, яку поставляють SRS Company в Україні, має сертифікат за євростандартами, в якому вказується, які хімічні реактиви були використані при обробці. Цей захід знищує збудників інфекцій.

Після проведення санобробки речі секонд хенд опт колишньогоу вжитку, розбираються на дорослі і дитячі, враховуючи сезонність, зношеність і розфасовуються в пакети.

В даний час оптові склади секонд хенд опт заповнені актуальними групами товарів, що були у вжитку: секонд хенд Оригінал (домашня і контейнерна збірка) і секонд хенд сортування, які з мінімальними інвестиціями при запуску бізнесу (від невеликої торгової точки до магазину або оптового складу / мережі) будуть перспективними протягом довгого часу.

Також SRS Company пропонує секонд хенд опт широкий вибір товарів, відібраних згідно запитів ринку — сортований секонд хенд. Візитною карткою нашої Компанії є голландська фірмова сортування SRS «Мишка» (названа по зображенню плюшевого ведмедика на пакетах з товаром).

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here