Бази для столів

0
153

Опори для столів, бази для столів, підстави для столів, подстолья
Від опори для столу залежить зовнішній вигляд самого виробу, а також надійність і термін експлуатації всієї конструкції. Чавунні, металеві, сталеві опори і опори з ротанга підходять для різних видів стільниць. Це може бути верзаліт, MDF, ДСП, дерево, скло. Величезний вибір моделей дозволить Вам вибрати необхідні опори саме для Вашого закладу. Опори для столів, які Ви можете знайти в нашому магазині, відрізняються високою надійністю і міцністю. Такі опори commercial table base ідеально підійдуть для барів та ресторанів.

Багато в чому якість і надійність виробів залежить від якості і надійності матеріалів і комплектуючих. Говорячи про столах, необхідно відзначити, що значна частина навантаження припадає на підставу. Виключаючи стільницю, ніжка — це найперше місце поломок або зносу. Поєднання зовнішнього вигляду і зносостійкості, несучих можливостей є першочерговим завданням при виборі опори для столу.

При виборі комплектуючого намагайтеся дотримуватися однорідність матеріалів і їх «схожість» з оригінальною конструкцією. Для більшості моделей можна підібрати такі ніжки, які встануть нітрохи не гірше, а часто і краще, ніж базова комплектація. Звертайте увагу також на поверхню, на якій стоїть виріб.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here