Винтовые сваи

0
159

Моментальне використання паль

Можливість швидкого зведення споруди важлива при зміні пір року. Багато хто прагне укластися в терміни або максимально прискоритися. Після вгвинчування паль можна відразу ж укладати підлогове покриття і інші складові. Бетонний фундамент вимагає повного висихання (понад місяць) для подальшого продовження будівельних робіт.
Існують інші будівельні матеріали для фундаменту, які дозволяють продовжити будівництво після монтажу. Однак тільки на фундамент з гвинтових паль можна покласти максимальне навантаження після остаточної установки. Наприклад, на фундамент палі відразу встановлюють дерев’яний зруб і складають дах.

Довговічність фундаменту з гвинтових паль

Швидкий монтаж і моментальна експлуатація не впливають на довговічність фундаменту. У багатьох виробників терміни служби різні, але всі вони більш 50 років. Якісні гвинтові палі здатні служити більше 150 років.

Широке застосування паль

Широта можливостей застосування Винтовые сваи є ще однією перевагою пальового фундаменту. Гвинтові палі не тільки виключають будь-які підготовчі роботи, але і не залежать від шарів грунту. Вони надійні на піщаних грунтах і обривистій місцевості, коли тільки частина будинку знаходиться на палях.
Гвинтові палі можуть бути використані на заболоченій грунті, де грунтові води близько підходять до поверхні. Якщо в подібній місцевості встановити інший фундамент, то при мінусових температурах почнеться пученіє грунту і розрив фундаменту, що призведе до перекосу або руйнування будинку.
Гвинтові палі використовують при зведенні пірсів, причалів і щогл. Використовують дуже довгі палі, щоб вони увійшли в дно водойми.
Не обійтися без фундаменту палі в грунтах з пустотами або геологічно обґрунтованою просіданням грунту. Тільки гвинтові палі додадуть стійкість будь-якій будові.
Використання спецтехніки може викликати сильні вібраційні хвилі. Вони можуть нашкодити сусіднім будівлям і скоротити термін служби нового будови. При монтажі гвинтових паль не використовуються вібраційні роботи.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here