Надмірна вага

0
314

Надмірна вага — це одна з поширених проблем в даний час. Чим більше людина споживає їжі, тим складніше для нього буде боротися із зайвими сантиметрами. Схуднення і споживання нагадує замкнуте коло, спочатку ми надмірно вживаємо шкідливу їжу, потім намагаємося швидше позбутися наслідків переїдання. У аюрведою схуднення займає особливе місце як і правильне харчування в цілому. Аюрведичні фахівці не намагаються пропонувати Вам все нові і нові препарати, а рекомендують засоби, перевірені століттями, що дає гарантію їх дієвості. Аюрведические препараты для похудения на сайті https://ayurveda4you.com.ua.

Для початку давайте все ж розберемося як з’являється зайва вага, а точніше внаслідок чого. Першочерговим причиною зайвої ваги є переїдання — пхати сампурана. У древніх навчаннях по аюрведою сказано, що вставати з-за столу слід з невеликим відчуттям голоду, в першу чергу це стосується людей із зайвою вагою. Ситість до нас приходить не під час їжі, а через 20 хвилин, тому нашому організму потрібен час для розуміння того, що їжі було достатньо. Якщо після прийому їжі Ви відчуваєте здуття живота, сонливість або важкість у животі, то будьте впевнені, ви переїдайте.

Ще одним негативним фактором, який впливає на появу надмірної ваги, є Сантарпана. Зазвичай люди з зайвою вагою не відчувають почуття голоду, тому що намагаються споживати калорійну їжу, від якої настає надмірне почуття ситості. Аюрведа ж радить споживати їжу тільки в тому випадку, коли є почуття голоду, ідеально, щоб це було 2-3 рази на день. Якщо Ви не відчуваєте почуття голоду, будьте впевнені, Ви переїдайте, причому висококалорійною їжею.

Ще однією проблемою для бажаючих скинути вагу є перекушування. Багато хто навіть не помічають, коли відбуваються ті самі злощасні перекушування. Наприклад, будь-який офісний співробітник має звичку пити чай. У цьому невинному занятті криється інтоксикація організму і накопичення Ами. Адже чай в основному п’ють з цукром, з печивом, цукерками і т.д. В результаті чого Ви приймаєте їжу ще до того, як попередня встигла перетравитися. Для скидання ваги і правильного харчування слід чітко дотримуватися перерви між прийомами їжі.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here