Коммутатор Cisco Catalyst купить

0
416

Коммутатор Cisco Catalyst купить для корпоративних мереж і мереж провайдерів Cisco ASR серії 1000 присутні на ринку тривалий час. Будучи обладнанням для вирішення складних завдань, продукти лінійки відрізняються високою продуктивністю (від 2,5 до 200 Гбіт / с), підвищеної отказоустойчивостью за рахунок поділу управління і комутації (control і data plane) і багатим функціоналом.

Поточний модельний ряд ASR 1000 надає вибір між кількома пристроями. Флагманом серії є модульне шасі ASR 1013 з великою кількістю слотів. Молодшою ​​моделлю є Коммутатор Cisco Catalyst купить, у якого більшість компонент інтегровано, але також існує можливість встановлювати додаткові інтерфейсні карти і модулі.

Порівнюючи лінійку Коммутатор Cisco Catalyst купить с позиціонується Cisco завданням «маршрутизатори для філій», можна бачити, що молодші моделі ASR1000 (ASR 1001-X і ASR 1002-X) підходять для використання в великих філіях поряд з маршрутизаторами нового покоління ISR 4300/4400 і маршрутизаторами, що минає покоління — ISR G2.

Загальна схема пристрою Коммутатор Cisco Catalyst купить
Маршрутизатор цієї серії архітектурно складаються з двох основних складових. Перша складова — Routing Processor (RP) — реалізована як control plane ( «площина управління»). Вона виконує функції управління комутатором, на ній працює операційна система IOS XE. Тут формуються Routing Information Base (RIB) таблиці, Layer 3 таблиці маршрутизації, виконуються функції обробки Access Lists (ACL), Firewall, NAT і т.д. На control plane потрапляє весь трафік, який приходить на інтерфейси маршрутизатора.

Друга складова — Embedded Services Processor (ESP) — реалізована як data plane (площину комутації). Вона безпосередньо виконує комутацію та пересилку трафіку за допомогою інтегрованих Quantum Flow Processors (QFP). Сформовані на control plane RIB таблиці завантажуються на data plane у вигляді Forwarding Information Base (FIB) -таблиця.
Для забезпечення підвищеної відмовостійкості в старших серіях маршрутизаторів ASR 1000 передбачена можливість фізичного поділу і резервування Rout Processors і Embedded Services Processors (такий поділ на дві складові, як в ASR 1000, існує не у всіх маршрутизаторах Cisco).
Маршрутизатор ASR1000 також мають SPA Interface Processors (SIP, не плутати абревіатуру з протоколом Session Initiation Protocol) — інтерфейсні процесори, в яких безпосередньо встановлюються інтерфейсні адаптери (Shared Port Adapters — SPA), тобто порт-адаптери, які в свою чергу мають своє певне кількість інтерфейсів. У старших моделях коммутатор Cisco Catalyst купить можна встановити кілька (до 3х) SIP. У молодших моделях SIP інтегровані безпосередньо в шасі маршрутизатора.

номенклатура обладнання
Лінійка представлена ​​кількома шасі, починаючи з молодших ASR 1001-X і закінчуючи старшим ASR 1013. Для модульних шасі існують два модуля Rout Processors (control plane) — RP-1 і RP-2. Вони розрізняються розміром таблиць для обробки, перш за все, BGP трафіку. Існують також 6 типів карт Embedded Services Processor (ESP, data plane). Старша з них ESP 200G дозволяє обробляти трафік зі швидкістю 200 гігабіт на секунду. Випускається велика кількість інтерфейсних Shared Port Adapters, які вставляються в SIP карти. Випускаються також Ethernet Line карти з портами Ethernet, які встановлюється в слоти SIP.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here