Жіночі Спідниці оптом

0
331

Ведучий інтернет магазин http://modnasprava.com.ua/catalog/yubki/ модного італійського та французької одягу надає оптовим брендовим магазинах України можливість купити жіночі спідниці оптом за гідними цінами. Весь представлений товар є в наявності і доставляється оперативно. Ми пропонуємо спідниці оптом в Україні.

У наш час в гардеробі кожної представниці прекрасної статі повинні бути спідниці різних фасонів, адже спідниця це чисто жіночий атрибут гардероба, саме в спідниці дівчата і жінки виглядають більш красивішим та привабливішим. Жінка в спідниці красива, вишукана і елегантна. Саме жінки в спідницях розбурхують розуми і привертають увагу чоловіків.

Якою б не була спідниця, вона завжди буде головною прикрасою будь-якої жінки. Немає некрасивих ніжок, є ніжки неправильно піднесені. Як відомо, будь-який одяг виглядає на кожному індивідуально, як одяг сидить, залежить від пропорцій тіла. Залежно від фігури слід грамотно підбирати спідницю. Наприклад, при низькому зростанні ідеальної довжиною вважається прилегла спідниця до коліна, а ось для більш високих панянок ідеальним варіантом буде коротка спідниця світлих тонів або з великим декором. Подовжені спідниці роблять дівчину ще вище, тому протипоказані високим дівчатам.

Але не завжди спідниця була споконвічно жіночим одягом. За часів виникнення одягу жіночий та чоловічий одяг абсолютно не відрізнялися. Первісні люди використовували шкури в якості стегнах пов’язок. Перші схожі на сучасні спідниці з’явилися в стародавньому Єгипті. Знову-таки, їх носили як жінки, так і чоловіки, причому чоловічий варіант був коротший. Згодом на заміну спідницям прийшли туніки. Чисто жіночим вбранням спідниці стали лише в XV столітті. Причому про знатності жінки можна було судити по довжині спідниці.

Каркасні спідниці увійшли в ужиток в XVI столітті в Іспанії. Вони називалися «вердугадо». Мода на пишні спідниці проіснувала аж до XVIII століття. Саме в XVIII столітті мода початку повторюватися, і в побут увійшли вільні туніки, як в стародавньому Римі. У той же час жінки відмовилися від корсетів на користь одягу більш вільного крою. Аж до XVII століття жінкам не дозволялося демонструвати красу своїх ніг, в цей час мода стала більш відкритою і розкутою. В середині XIX століття відбувся поділ жіночого вбрання на денні та вечірні, знову повернулася мода на пишні спідниці. При створенні нових дизайнів спідниць велику роль зіграли танці. Саме завдяки танго світ дізнався спідницю з розрізом. Сучасну міні-спідницю світ побачив в 1960-х роках. І з тих пір міні носять не тільки підлітки, а й ділові леді, щоб підкреслити свій незалежний стиль.

У нас надані спідниці різного крою відомих дизайнерів модних будинків Європи, таких як byblos, CAPRICCIOLI, Cottonade, ELISA FANTI, MARIA GRAZIA SEVERI, Marta Palmieri, MISS MONEY MONEY, roccobarocco, SANDRO FERRONE, SFIZIO, Simona Vignoli.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here